Квитки

Майже як в Каннах!

Всього один клік відділяє тебе від занурення в барвистий і в найкращому значенні цього слова божевільний світ креативних індустрій. Обирай формат присутності, який тобі до душі і зроби як мінімум 1 день, а краще – 2 дні свого життя по-справжньому незабутніми. Відмінну атмосферу, корисні зв’язки для нетворкінгу, найсмачнішу каву і ні хвилини спокою ми тобі гарантуємо.

Перший день буде присвячено питанням успішного впровадження інновацій для бізнесу, пошуку партнерів та розвинення українського інтелектуального продукту. Про українські технології зараз, які згодом можуть змінити правила гри на міжнародному рівні. А ще – про безмежну силу креативного мислення і цифрові технології майбутнього.

Другий день – публічна дипломатія і пошук факторів, які впливають на формування національної ідеї. Це спільна відповідальність найактивніших діячів культурного сектору, найсміливіших – з громадського, та найвідвертіших – з державного. Говоримо про кіно, освіту, молодь, ЗМІ, громадські ініціативи, заборонені теми і суспільство в цілому. А також – про те, як не вистачає хороших новин та гумору в нашому житті.

Натискай на кнопку і отримай кращу з можливостей для корисного відпочинку цієї осені. Любимо. Чекаємо.

Поспішай!

Встигни отримати максимум зараз - кількість місць обмежена!