Про Форум

«Дні креативності в Україні» — це серія освітніх заходів, відео-показів, конкурсів та виступів, які огранізовуються офіційним Представництвом міжнародного фестивалю креативності Cannes Lions в Україні та партнерами. Детальніше ознайомитися з програмою на період вересень-грудень можна за посиланням.

Цього року Форум відкриває «Дні креативності в Україні» і проходить під гаслом «Ефект Медичі», оскільки, нам здається — це те, чого так бракує всім нам саме зараз.

Наші експерти — це рушійна сила справжніх змін в суспільстві, державі та бізнесі! За деякими із них ми із захопленням спостерігаємо з екранів комп’ютерів, телевізорів і мобільних девайсів. З іншими багато з нас мріють працювати, читають їх книги, переглядають відео або навіть намагаються їх наслідувати. Більшість з них досить відомі особистості. Але є і такі, про кого ви до нашого Форуму напевно нічого не знали.

Такі непересічні особистості не можуть залишитися без нашої уваги. Ми запрошуємо їх на Форум, створюючи умови для розвитку динамічного, суперінтелектуального ком’юніті з неймовірним сумарним IQ, яке акумулює величезну креативну енергію, здатну надихнути (підштовхнути) інших на шлях епохальних перетворень.

Цей захід – своєрідний клуб, двері якого будуть відкриті для кращих творчих, нестандартних і амбітних особистостей — для тих, хто в дійсності впливає на глобальні зміни і для тих, хто мріє осягнути нове. Тих, хто зможе надихнути інших своїми досягненнями і тих, хто перебуває в пошуку натхнення. Ми переконані, що саме такі прагнення створять «Ефект Медичі» в Україні.

Традиційно Форум розбитий на 6 тематичних блоків, які охоплюють понад 16 креативних та інтелектуальних напрямків діяльності креативних індустрій. Серед них «Маркетинг і комунікації», «Стартапи і технології», «Бізнес та інновації», «Творчість і дизайн», «Культура і життя», «Суспільство і держава».

Тут кожен відкриє для себе щось нове і зав’яже знайомства з правильними людьми.

Про що цей Форум?

Надихає, не по-дитячому
Inspiration Stage – головна сцена, на якій виступлять відомі та неординарні особистості з різних країн з найцікавішими історіями. У програмі – мотивуючі виступу в форматі інфотейнмент, з грайливими діалогами і каверзними питаннями. Серед спікерів – як іноземні гості, так і успішні українці, які досягли неймовірних успіхів в Україні або за кордоном. Це Особистості, які зможуть надихнути по-справжньому, розповісти про те, про що не можна прочитати в книгах по бізнесу або історіях успіху великих в “сто двадцять п’ятому виданні”. Вони поділяться своїми лайфхаками і налаштують на успіх в реальному житті, в наших умовах.

Корисно для бізнесу – без “джинси”
Якщо Ви ставите питанням, чи працює корпоративна соціальна відповідальність, скільки коштує інтегрувати свій продукт або послугу в кіно, як просувати свій бізнес через інтернет, чи спрацює для ваших потреб віртуальна реальність та штучний інтелект, хто і як працює з аналітикою “великих” даних, як домовитися про співпрацю із зіркою чи ефективно просунути свою торгову марку на телебаченні, як зараз ще можна заробити, які бізнес-напрямки вже неактуальні, і чим забеспечити сталий розвиток компанії – значить, програма створювалася саме для Вас. Зона Business – це свіжі рішення від кращих представників ринку реклами, медіа, шоу-бізнесу, кіно, диджитал-компаній та компаній по впровадженню інновацій. Після відвідування заходу, у Вас складеться чітка картина того, як влаштований сучасний бізнес-світ. Що буде працювати в цьому році, а що – ні. І найголовніше, з ким із цих людей Ви хотіли би співпрацювати.


Інтелектуальне дозвілля
На Форумі Креативних Індустрій буде облаштовано окрему зону переглядів кращих світових бізнес-кейсів, буде встановлено освітню зону і зону інсайтів, експо-зону компаній, виставку курсів і шкіл, які займаються підвищенням кваліфікації за різними спеціалізаціями креативних індуcтрій. В одному місці ми зберемо всіх кращих, щоби ви не гаяли часу в пошуках та міркуваннях. У зоні скринінгу пройдуть покази найкращих світових кейсів в категоріях “Продуктовий дизайн”, “Діджитал продакшн”, “Кіномайстерність”, “Технологічні інновації”, “Інновації в аналізі даних”, “Дизайн”, “Паблік-рилейшнс”, а також категорії “Лев за Добро”, “Скляний Лев” та інші. Це те, що не показують в кіно і на лекціях, а бізнес-тренери не встигають охопити такий обсях відео-кейсів в своїх доповідях.

Культивація змін
Панельні дискусії на сцені Pro торкнуться найбільш актуальних тем. Тому, ці виступи будуть цікавими інтелектуалам і представникам великого бізнесу, асоціацій та об’єднань. Ця сцена також приверне увагу і ЗМІ, так як теми, обговорювані першими або уповноваженими особами провідних компаній, зірками вітчизняного шоу-бізнесу, визнаними мислителями і громадськими діячами, піднесуть якщо не сенсаційні, то цікаві новинні приводи. Тематика панельних дискусій збігається з основними тематичними блоками Форуму та активностями на інших сценах.


Page 1 of 2